Sobota 29 Lipca 2017 *** Imieniny: Olaf, Marta, Ludmiła, Maria, Konstanty, Beatrycze
Współpraca: Głos Pińczowski  PSCK 
Piątkowe bluesowe brzmienia...
Weekend w Pińczowie rozpoczął sie bluesowymi brzmieniami. Na deskach PSCK zagrała kapela Cree. Grupa narodziła się w Tychach 23 lata temu z inicjatywy 3 śląskich muzyków Sylwestra Kramke, Adriana Fuchsa i Sebastiana Riedla. Panowie zagrali dwugodzinny koncert podczas którego usłyszeliśmy utwory z......
Wizytacja Świętokrzyskiego Komendanta Wojewód...
1 września 2016 r. Komenda Powiatowa PSP w Pińczowie gościła wizytującego ją Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach bryg. Adama Czajkę.  Szef świętokrzyskich strażaków tuż po godzinie 12:00 został powitany przez kierownictwo pińczowskiej strażnicy oraz służącą w tym dniu zmianę służbową strażaków jednostki ratownicz...
Pińczów Songwriter`s Festival...
Trzy zespoły z trzech krajów grające szeroko pojętą muzykę alternatywną zagrają na I edycji Pińczów Songwriter`s Festival......
Nabór Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pińczowi...
Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury ogłasza nabór uzupełniający na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pińczowie na rok akademicki 2016/2017. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje i zgłoszenia w sekretariacie PSCK (41 35...
Ćwiczenia strażaków jednostki ratowniczo-gaśn...
5 lipca 2016 r. w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie. odbyły się ćwiczenia strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie... ...

Zobacz temat
 Drukuj temat
Alkoholizm ?
Per M
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 20/02/2010 18:26
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 09.01.10

Lubicie alkohol? Ja tak. Zwyczajnie mi smakuje, czasem wykorzystuję go jako antidotum na smutek, porażkę czy nerwy. Lubię czasem wypić drinka, piwo czy koniaczek. Tak dla odprężenia czy poprawy humoru. Prawie nigdy się nie upijam, ponieważ zazwyczaj zaczyna się od jednego drinka i kończy się na tym właśnie jednym drinku.

Jaki jest Wasz stosunek do alkoholu? Mógłby przestać istnieć, czy jest potrzebny?

Czy lubić alkohol, to już jakiś wstęp do alkoholizmu? Zobaczcie stadia choroby alkoholowej wg E. M. Jellinka:

Faza wstępna prealkoholowa, trwająca od kilku miesięcy do kilku lat, zaczyna się od konwencjonalnego stylu picia
Faza ostrzegawcza zaczyna się w momencie pojawienia się luk pamięciowych - palimpsestów
Faza krytyczna rozpoczyna się od utraty kontroli nad piciem
Faza przewlekła zaczyna się wraz z wystąpieniem wielodniowych ciągów
img.userbars.pl/165/32952.png

img.userbars.pl/144/28713.jpg

img.userbars.pl/107/21317.jpg

img.userbars.pl/157/31353.png

www.pinczow.org
paulina
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 23/02/2010 11:47
Nowicjusz

Data rejestracji: 20.02.10

Szczerze na pozór to nienawidzę alkoholu,mógłby dla mnie nie istnieć.Ale gdy jestem w dołku psychicznym,albo mam problem to czasami a raczej rzadko napije się drinka bądź małe piwko,ale z drugiej strony to alkohol nie załatwi spraw czy smutku za nas.To nie jest droga do wyjścia.

Pixard
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 25/02/2010 16:28
Nowicjusz

Data rejestracji: 25.02.10

Wszystko Jest Dla Ludzi, ale wiadomo trzeba Mieć umiar. Nie potrafię powiedzieć czy jest zbędny czy nie, ale lubię czasem się napić chyba jak każdy. Najczęściej, co prawda okazyjnie, ale bez okazji tez jest dobrze Smile Takie jest Moje Zdanie na ten temat

adik6
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09/06/2011 19:25
Nowicjusz

Data rejestracji: 09.03.11

Alkochol to zguba ludzkośći tak każdy powie co nie pije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Przeskocz do forum: