Dni Ponidzia 3,2,1,0 Start!
Dodane przez Per M dnia 01-07-2016 12:08
3,2,1,0 Start! Już dziś wielkie otwarcie największej imprezy w regionie! A rozpoczniemy seansem kina pod chmurką."Marsjanin" Ridleya Scotta można obejrzeć już dziś na wirydarzu Belwederu.
o godz 21.30.

Treść rozszerzona

3,2,1,0 Start! Już dziś wielkie otwarcie największej imprezy w regionie! A rozpoczniemy seansem kina pod chmurką."Marsjanin" Ridleya Scotta można obejrzeć już dziś na wirydarzu Belwederu.
o godz 21.30.

Sobota zapowiada się arcyciekawie, całą gamą wydarzeń muzycznych i sportowych. Zaczniemy od zawodów rowerkowych dla najmłodszych a równorzędnie odbędzie się Dirt Jam-konkurencje i pokazy ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach.

Nieco inne wrażenia zapewnią nam zawody strzelania z broni pneumatycznej. Na terenie OSiR zobaczymy też pokazy w wykonaniu grupy Signum Polonicum oraz paradę motocyklowa w wykonaniu grupy Brave Dogs Chapter Pińczów.

A wieczorem czeka nas prawdziwa muzyczna uczta uwzględniająca zróżnicowane gusta słuchaczy.
O godz 17 w klimacie bluesa rozbuja nas doborowy Dob Blues Band. Po czym dostaniemy solidną dawkę rockowego grania ze Słowacji od Blue Cold Jalapenos.
A kolejny wykonawca Roots Rockets zabierze nas w muzyczna podróż do ojczyzny reggae-Jamajki.
I w końcu o 21.30 najbardziej oczekiwany występ -niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej Poparzeni Kawą Trzy. Zespół założony w 2005 roku przez grono utalentowanych  dziennikarzy Radia Zet i RMF FM grający przebojowa mieszankę popu, rocka, punk'a i ska. Cała Polska śpiewa ich hity "Okrutna, zła i podła","Wezmę Cię","Kawałek do tańca" i "Byłaś dla mnie wszystkim". A na deser do snu ukołysze nas reggae'owo-soulowymi wykonami piękna i wszechstronnie uzdolniona wokalistka Marika.


Niedziela będzie dniem muzyki lekkiej i przyjemnej czyli disco-polo. Już o 16.30 amfiteatr OSiR rozgrzeje grupa New X. Zobaczymy również naszych rodzimych artystów w bloku PSCK i specjalny pokaz animacji. A już o 21.00 na scenę wkroczą Panowie z Freaky Boys aby poderwać publikę do tańca i wspólnej zabawy. Po nich wystąpi zespół Baflo dzięki czemu do późnej nocy będziemy się bawić w rytmach disco-polo.

A w poniedziałek kontynuacja muzycznych atrakcji, gdyż  Synagogę  Starą wypełnia piękne  nastrojowe melodie w wykonaniu Mieczysława Szcześniaka i Krzysztof Herdzin Trio.

Dni Ponidzia to wydarzenie kulturalne dla gości w każdym wieku. Organizatorzy zadbali o maluchy zapraszając fantastyczne wesołe miasteczko i o starszych uczestników przygotowując bogatą bazę gastronomiczna i ogródki piwne.

Przybywajcie wszyscy bo w Pińczowie dnieje!IW | PM | pinczow.org